Hakkımızda

Arslan Demirçelik

Biz Kimiz

Hikayemiz

ARSLAN DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ`, 2001 yılında İstanbul ‘da kurulmuştur. Faaliyet alanı inşaat demiri satışı olan firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda kangal demir, çelik hasır ve diğer metal mamüllerinin de satışını yapmaktadır.Firmamızın birincil önceliği müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak olduğundan, bu ilkesi doğrultusunda satışını yaptığı ürünleri kendi bünyesindeki araç filosu ile müşterilerinin şantiyelerine en kısa sürede teslim etmektedir. Kaliteli malzeme satışını kendine prensip edinen firmamız, satışını yaptığı tüm ürünlerin analiz sertifikalarını ve kalite belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

ARSLAN DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ. yılların getirdiği deneyim ile müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarmış ve misyonu doğrultusunda her geçen gün daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Sağlam yapılar için sağlam yapı taşları sunarak ülkemizin geleceğine katkıda bulunan, vizyonu doğrultusunda güven kelimesini çağrıştıracağı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyen Arslan Demir Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Toplam kalite anlayışı; İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır, Kutu Profil, Lama Demiri, NPU Profil, NPI Profil, Levha Saçlar gibi geniş bir yelpazede sunulan tamamı TSE belgeli ürünleri ve farkı yaratan şeffaflık ilkesiyle firmamız,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kendimize duyduğumuz güveni müşterimize de yansıtmak adına, talep halinde tüm analiz raporlarını sizlerle paylaşmaktayız..

Arslan Demir Çelik olarak,oluşturduğumuz geniş sevkiyat ağı ile Türkiye' nin dört yanına kendi bünyemizdeki filomuzla sevkiyat yapabilmekteyiz. Üstlendiğimiz misyon doğrultusunda,sizlere kaliteyi kusursuz bir şekilde ulaştırmak temel ilkemizdir.

Geleceğin yapıları için biz hazırız!

 

Sağlam yapılar için sağlam yapı taşları sunduğumuzu biliyor ve buna göre çalışıyoruz. 

Ülkemize değer, yarınlarımıza güven veriyoruz

 

Farkımız

Neler Sağlarız
 • Doğru Malzeme

  Doğru malzeme kaliteyi beraberinde getirir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara doğru bilgiyi aktararak doğru ürünü onlara sunmaktayız.

 • Hızlı Sevkiyat

  Proje sahiplerinin ilk isteklerinden biri, projenin hızlı ilerlemesidir. Bunun bilinci ile araç filomuzu her geçen gün büyütüyor ve sevkiyatlarımızı en hızlı şekilde yapıyoruz.

 • İnovatif Ürünler

  Farklı projelerde üretimden doğan fireleri minimuma indirmek için özel boy demir üreterek müşterilerimizin maliyetlerini en az seviyeye çekmelerine yardımcı olmaktayız.

 • İddialı Fiyatlar

  Ülkemizin her bölgesine hizmet vermekte ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bölgeye en yakın fabrikadan doğrudan alım ve sevkiyat yapmakta olduğumuz için müşterilerimize kaliteli ürünü en iyi fiyata sunmaktayız.

 • Yükselen Kalite

  Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte kaliteyi her geçen gün ileriye taşıyarak daha kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Kaliteli ürünlerimiz ile Projelere değer katıyoruz.

 • Sosyal Sorumluluk

  Ülkemizin geleceği için, çocuklarımıza ve gençlerimize destek olmak önceliklerimiz arasındadır. 

Türkiye'nin her yerine sevkiyat

 Arslan Demir Çelik, oluşturduğu geniş sevkiyat ağı ile Türkiye'nin dört bir yanına kendi bünyemizdeki filo araçları ile  sevkiyat yapmaktadır

 • 28 +

  Günlük Yüklenen Araç

 • 612 +

  Mutlu Müşteri

 • 54 +

  Ekip

 • 54000 +

  Günlük Sevkiyat (Kg)

Firmalarımız

Diğer Grup Şirketlerimiz